رفتن به محتوای اصلی
09123382879 09123503073

اپلیکیشن جامع مجتمع های کوروش | ۱

شما می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن مجتمع های مسکونی کوروش | اندیشه ، در سریع ترین زمان به اطلاعات ما از قبیل اطلاعات تماس ، تصاویر ، تور مجازی ، طرح های فروش و … دسترسی داشته باشید.

بیشتر بیاموزید
بازدید سه بعدی مجازی

در داخل اپلیکیشن کوروش ، این امکان را دارید تا به سادگی وارد بخش بازدید سه بعدی (تور مجازی ۳۶۰ درجه) شوید و از محیط مجتمع و فضای کامل آن به صورت مجازی بازدید نمایید.

اطلاعات تماس

تمامی اطلاعات تماس ما از قبیل شبکه های اجتماعی، آدرس ، شماره های تماس ، فکس ، شماره مشاوران فروش و … در داخل اپلیکیشن به سادگی در دسترس شما می باشد؛

تصاویر و ویدئوها

از داخل اپلیکیشن می توانید سریعا ، تصاویر مربوط به مجموعه ی ساختمانی کوروش را مشاهده کنید و همینطور ویدئوهای معرفی ، تبلیغاتی و … را تماشا نمایید.

طرح های فروش

با استفاده از اپلیکیشن مجتمع های کوروش ، می توانید به طرح های فروش ، فروش ویژه و طرح های پیش فروش آپارتمان های کوروش دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن واقعیت افزوده | چشم سوم مجتمع های کوروش

قابلیت واقعیت افزوده چیست ؟

(اپلیکیشن چشم سوم)

واقعیت افزوده (AR | Augmented Reality) ویژگی جدید است که بر روی گوشی هوشمند نصب و امکانات آن را به گوشی شما اضافه می کند. وقتی از طریق اپلیکیشن مخصوص، تصاویر مختلف توسط دوربین گوشی هوشمند اسکن می شود، نرم افزار شروع به پخش تصویر، ویدئو ، صدا یا هر رسانه دیگری می نماید ؛ گویی که واقعا روی کاغذ یا کادر مورد نظر در حال نمایش است .

اپلیکیشن چشم سوم کوروش

با استفاده از اپلیکیشن مخصوص چشم سوم مجتمع های کوروش ، می توانید از قابلیت واقعیت افزوده ما استفاده کنید ؛ برای این منظور کافی است اپلیکیشن اندروید زیر را دانلود کرده و روی گوشی نصب نمایید؛ اپلیکیشن را اجرا کنید ، و تراکت یا ماهنامه مجتمع های کوروش را با آن اسکن کنید تا ویدئو ها و رسانه ها به صورت زنده پخش شوند .

برگشت به بالا